GLPI Plugin - Escalade - en to pl_PL translation catalogue (8 entries)

en: Don't change
pl_PL: Nie zmieniaj

en: Error : adding actors (group)
pl_PL: Błąd: dodając grupę

en: Error : adding actors (user)
pl_PL: Błąd: dodając użytkownika

en: Error : adding documents
pl_PL: Błąd: dodając dokument

en: Error : adding new ticket
pl_PL: Błąd: dodając nowe zgłoszenie

en: Error : get old ticket
pl_PL: Błąd: otwórz stare zgłoszenie

en: View full history
pl_PL: Pokaż całą hostorię

en: missing parameters
pl_PL: brakujące parametry
