GLPI Plugin - Fields - en to hr_HR translation catalogue (68 entries)

en: - some deleted fields may still be present in database (bug introduced in version %s and fixed in version %s)
hr_HR: - neka izbrisana polja su možda još uvijek prisutna u bazi podataka (greška uvedena u %s i ispravljena u verziji %s)

en: -> "%s.%s" has been deleted.
hr_HR: -> „%s.%s” je izbrisano.

en: -> "%s.%s" should be deleted.
hr_HR: -> „%s.%s” treba izbrisati.

en: Add a new field
hr_HR: Dodaj novo polje

en: Add condition to hide block
hr_HR: Dodaj uvjet za skrivanje bloka

en: Add new status override
hr_HR: Dodaj novu zamjenu stanja

en: Add tab
hr_HR: Dodaj karticu

en: Additional fields
hr_HR: Dodatna polja

en: Allowed values
hr_HR: Dozvoljene vrijednosti

en: Block
hr_HR: Blok

en: Check database to detect inconsistencies.
hr_HR: Provjeri bazu podataka za otkrivanje nedosljednosti.

en: Component items
hr_HR: Elementi komponente

en: Condition to hide block | Conditions to hide block
hr_HR[0]: Uvjet za skrivanje bloka
hr_HR[1]: Uvjeti za skrivanje bloka
hr_HR[2]: Uvjeti za skrivanje bloka

en: Container name is too long for database (digits in name are replaced by characters, try to remove them)
hr_HR: Ime spremnika je predugačko za bazu podataka (brojke u imenu zamjenjuju se znakovima, pokušaj ih ukloniti)

en: Database contains orphaned data from %s improperly deleted field(s).
hr_HR: Baza podataka sadrži nepovezane podatke iz %s nepropisno izbrisanih polja.

en: Database was containing orphaned data from %s improperly deleted field(s).
hr_HR: Baza podataka je sadržala nepovezane podatke iz %s nepropisno izbrisanih polja.

en: Date
hr_HR: Datum

en: Date & time
hr_HR: Datum i vrijeme

en: Default value
hr_HR: Standardna vrijednost

en: Default value will be configurable once field will be created.
hr_HR: Zadana vrijednost moći će se konfigurirati nakon što se polje stvori.

en: Dropdown
hr_HR: Padajući popis

en: Everything is in order - no action needed.
hr_HR: Sve je u redu – nije potrebna nijedna radnja.

en: Export to YAML
hr_HR: Izvezi u YAML

en: Field
hr_HR: Polje

en: Field name is too long for database (digits in name are replaced by characters, try to remove them)
hr_HR: Ime polja je predugačko za bazu podataka (brojke u imenu zamjenjuju se znakovima, pokušaj ih ukloniti)

en: Fields
hr_HR: Polja

en: Fix container names
hr_HR: Ispravi imena spremnika

en: Fix fields names
hr_HR: Ispravi imena polja

en: GLPI item
hr_HR: GLPI predmet

en: Header
hr_HR: Zaglavlje

en: Insertion in the form (before save button)
hr_HR: Umetanje u obrazac (prije gumba za spremanje)

en: Insertion in the form of a specific tab (before save button)
hr_HR: Umetanje u obrazac određene kartice (prije gumba za spremanje)

en: Label
hr_HR: Oznaka

en: Language
hr_HR: Jezik

en: Multiple dropdown
hr_HR: Višestruki izbornik

en: MySQL tables installation
hr_HR: Instalacija MySQL tablica

en: MySQL tables uninstallation
hr_HR: Deinstalacija MySQL tablica

en: No field for this block
hr_HR: Nema polja za ovaj blok

en: No item found
hr_HR: Nijedan predmet nije pronađen

en: Number
hr_HR: Broj

en: Override by status
hr_HR: Zamijeni po stanju

en: Read only
hr_HR: Samo-za-čitanje

en: Regenerate container files
hr_HR: Ponovo generiraj datoteke spremnika

en: Regenerates containers files.
hr_HR: Ponovo generira datoteke kontejnera.

en: Run "%s" to fix database inconsistencies.
hr_HR: Za ispravljanje nedosljednosti u bazi podataka pokreni „%s”.

en: Some URL fields contains invalid links
hr_HR: Neka URL polja sadrže neispravne poveznice

en: Some mandatory fields are empty
hr_HR: Neka obavezna polja su prazna

en: Some numeric fields contains non numeric values
hr_HR: Neka numerička polja sadrže ne numeričke vrijednosti

en: Status overrides
hr_HR: Zamjene stanja

en: Tab
hr_HR: Kartica

en: Text (multiples lines)
hr_HR: Tekst (višeredni)

en: Text (single line)
hr_HR: Tekst (jednoredni)

en: The plugin can't be uninstalled when the plugin is disabled
hr_HR: Nije moguće deinstalirati dodatak kad je dodatak deaktiviran

en: This command will check database to detect following inconsistencies:
hr_HR: Ova će naredba provjeriti bazu podataka kako bi otkrila sljedeće nedosljednosti:

en: This command will clean up all files generated by the plugin and regenerate them.
hr_HR: Ova naredba će očistiti sve datoteke koje je dodatak generirao i ponovno će ih generirati.

en: Updating generated containers files
hr_HR: Aktualiziranje generiranih datoteka spremnika

en: Updating generated dropdown files
hr_HR: Aktualiziranje generiranih datoteka padajućih popisa

en: Use this option to actually fix database
hr_HR: Koristi ovu opciju za stvarno ispravljanje baze podataka

en: Yes/No
hr_HR: Da/Ne

en: You cannot add block without associated element type
hr_HR: Nije moguće dodati blok bez povezane vrste elementa

en: You cannot add several blocks with type 'Insertion in the form of a specific tab' on same object tab
hr_HR: Nije moguće dodati višestruke blokove s vrstom „Umetanje u obrazac određene kartice” na istu karticu objekta

en: You cannot add several blocks with type 'Insertion in the form' on same object
hr_HR: Nije moguće dodati višestruke blokove s vrstom „Umetanje u obrazac” na isti objekt

en: You cannot add several blocs with identical name on same object
hr_HR: Nije moguće dodati blokove s jednakim imenon na isti objekt

en: You must specify an item type, search option and condition.
hr_HR: Moraš navesti vrstu predmeta, opciju pretraživanja i uvjet.

en: not under
hr_HR: ne ispod

en: regular expression matches
hr_HR: regularni izraz se podudara

en: show
hr_HR: prikaži

en: under
hr_HR: ispod
