GLPI Plugin - Fields - en to pl_PL translation catalogue (34 entries)

en: Add a new field
pl_PL: Dodaj nowe pole

en: Add tab
pl_PL: Dodaj zakładkę

en: Additional fields
pl_PL: Dodatkowe pola

en: Block
pl_PL: Blok

en: Date
pl_PL: Data

en: Date & time
pl_PL: Data & czas

en: Dropdown
pl_PL: Lista rozwijana

en: Field
pl_PL: Pole

en: Fields
pl_PL: Pola

en: Header
pl_PL: Nagłówek

en: Insertion in the form (before save button)
pl_PL: Dodawanie danych w formularzu (przed przyciskiem zapisz)

en: Insertion in the form of a specific tab (before save button)
pl_PL: Dodawanie danych w formularzu w konkretnej karcie (przed przyciskiem zapisz)

en: Label
pl_PL: Etykieta

en: Language
pl_PL: Język

en: MySQL tables installation
pl_PL: Instalacja tabel MYSQL

en: MySQL tables uninstallation
pl_PL: Deinstalacja tabel MYSQL

en: No field for this block
pl_PL: Brak pola dla tego bloku

en: Number
pl_PL: Liczba

en: Read only
pl_PL: Tylko do odczytu

en: Regenerate container files
pl_PL: Wygeneruj ponownie

en: Some URL fields contains invalid links
pl_PL: Niektóre pola zawierają nieprawidłowe linki URL

en: Some mandatory fields are empty
pl_PL: Niektóre wymagane pola są puste

en: Some numeric fields contains non numeric values
pl_PL: Niektóre pola numeryczne zawierają wartości inne niż liczby

en: Tab
pl_PL: Zakładka

en: Text (multiples lines)
pl_PL: Tekst (wiele linii)

en: Text (single line)
pl_PL: Tekst (pojedyncza linia)

en: The plugin can't be uninstalled when the plugin is disabled
pl_PL: Wtyczka nie może zostać odinstalowana kiedy jest wyłączona

en: Updating generated containers files
pl_PL: Zaktualizowano wygenerowane pliki kontenerów

en: Updating generated dropdown files
pl_PL: Zaktualizowano pliki generowane z list rozwijanych

en: Yes/No
pl_PL: Tak/Nie

en: You cannot add block without associated element type
pl_PL: Nie można dodać bloku bez powiązanego typu elementu

en: You cannot add several blocks with type 'Insertion in the form' on same object
pl_PL: Nie możesz dodać kilku bloków z typem 'Dodawanie danych w formularzu' w tym samym obiekcie

en: You cannot add several blocs with identical name on same object
pl_PL: Nie możesz dodać kilku bloków o identycznej nazwie w tym samym obiekcie

en: show
pl_PL: pokaż
